Strona główna Oferta Reklama na samochodzie

Reklama na samochodzie

Reklama na samochodzie  jest jednym z najlepszych i jednocześnie najtańszych nośników reklamy.

Oklejanie samochodów Poznań 

 Dzięki oklejaniu samochodów, tramwajów, autobusów i innych środków transportu w szybki sposób możemy dotrzeć do potencjalnego klienta. Poznań to duże miasto, w którym żyje ok 540 000 ludzi. Reklama na samochodzie przyciągnie uwagę wielu z mieszkańców nie tylko miasta Poznań, ale w każdym miejscu, w którym pojawi się Twój samochód.

Oddział Poznań Oddział Wrocław Oddział Warszawa

 

Oklejanie samochodów poznań w każdy rodzaj reklamy. Od znaków wycinanych z folii ploterowej poprzez nadruki pełnokolorowe na foliach monomerycznych, polimerycznych, wylewanych i foliach One Way Vision (siatka), aż po techniki mieszane drukowano-malowane. Pragniemy, aby każda zamieszczona przez nas reklama była treściwa, wyrazista i „przyciągała oko”. Korzystamy z najnowocześniejszych rozwiązań i technik. Dzięki temu reklama na samochodzie będzie bardzo skuteczna!

Oklejanie samochodów Poznań to nasza prerłka

Do oklejania samochodu auta, tramwaju czy nawet samolotu stosujemy trzy różne techniki oklejania:    • folie wylewane wycinane na maszynie summa cut (folia jest wycinana po czy przenoszona na transfer i układana na samochodzie)
    • folie wylewane wycinane na maszynie summa cut z dodatkowymi elementami graficznymi które są drukowane na maszynie ROLAND i przenoszone na karoserię (tutaj w grę wchodzi pełno kolorowy wydruk full color który następnie jest dodatkowo laminowany.
    • folie wylewane które są całościowo drukowane w dużych brytach i określonych formatach po czy są laminowane oraz nanoszone na karoserie.

 

Posiadamy także specjalne, ogrzewane pomieszczenie, co pozwala oklejać auta również zimą

Zaufali nam

Z naszych usług korzystają duże korporacje jak również i mniejsze firmy z całego kraju.

Honda wyszła super!!! Takiego idealnie pasującego do auta design'u dawno nie widziałem!

Piotr od Hondy

Profesjonalna usługa i bardzo miła obsługa! Polecam!

Usługi

Fotografia produktowa

Używany w branży reklamowej termin określający przedstawienie produktu za pomocą statycznego obrazu. Prowadzimy usługi fotografii produktowej, reklamowej jak i sesji zdjęciowych.