Strona główna Oferta Food Trucki

Food Trucki

Oklejanie Food Trucków

Oklejanie aut folią ochronną typu Food Truck to doskonały pomysł na wyróżnienie się wśród konkurencji. 

Ciekawie i oryginalnie oklejony Food Truck zwraca uwagę przechodniów. Dzięki temu zyskasz zainteresowanie, które może skutkować sprzedażą! 

Oddział Poznań Oddział Wrocław Oddział Warszawa 

 

Oklejanie Food Trucków - zalety

Niewątpliwie największą zaletą oklejania jest diametralna zmiana wyglądu. Pamiętaj, że człowiek kupuje i je oczami! Nikt nie podejdzie do zaniedbanego wizualnie Food Trucka. Zadbaj o wygląd swojej jeżdżącej restauracji. Inwestycja w oklejanie zwróci się w mgnieniu oka! 

Kolejną zaletą jest maskowanie niedoskonałości blacharskiej i ochrona lakieru. 

Oklejanie Food Trucków jako forma reklamy. 

Oprócz tego, że oklejanie jest przyjemne dla oka, to również może działać na klienta. Odpowiednio przygotowana reklama, która ma znaleźć się na Food Trucku zagwarantuje Ci rozpoznawalność i zwiększy zapamiętywalność wśród klientów.

 

 

Korzystamy z trzech technik oklejania:

 

    • folie wylewane wycinane na maszynie summa cut (folia jest wycinana po czy przenoszona na transfer i układana na samochodzie)
    • folie wylewane wycinane na maszynie summa cut z dodatkowymi elementami graficznymi które są drukowane na maszynie ROLAND i przenoszone na karoserię (tutaj w grę wchodzi pełno kolorowy wydruk full color który następnie jest dodatkowo laminowany.
    • folie wylewane które są całościowo drukowane w dużych brytach i określonych formatach po czy są laminowane oraz nanoszone na karoserie.

Posiadamy także specjalne, ogrzewane pomieszczenie, co pozwala oklejać auta również zimą.

Zaufali nam

Z naszych usług korzystają duże korporacje jak również i mniejsze firmy z całego kraju.

Honda wyszła super!!! Takiego idealnie pasującego do auta design'u dawno nie widziałem!

Piotr od Hondy

Profesjonalna usługa i bardzo miła obsługa! Polecam!

Usługi

Fotografia produktowa

Używany w branży reklamowej termin określający przedstawienie produktu za pomocą statycznego obrazu. Prowadzimy usługi fotografii produktowej, reklamowej jak i sesji zdjęciowych.